Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Porębie

MPWiK Sp. z o.o. Poręba

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nowe pojemniki "Dzwony" do segregacji odpadów stanęły na ulicy Przemysłowej

Urząd Miasta i Gminy Poręba oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Porębie upowszechnia wśród mieszkańców prowadzenie selektywnej zbiórki odpadów.
MPWIK pilotażowo ustawiło przy ul. Przemysłowej (obok targowiska miejskiego) specjalne pojemniki - „dzwony” na odpady segregowane.  Teraz śmieci wynosić należy do trzech różnych typów pojemników. W żółtym znaleźć się mają metale i tworzywa sztuczne, w niebieskim papier i tektura, a w zielonym szkło. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że tego typu pojemniki zostały tak zaprojektowane aby ułatwić właściwą segregację dla mieszkańców. System segregacji odpadów może zyskać powodzenie tylko dzięki współpracy każdego z NAS.  To my świadomie decydujemy o tym co z nimi zrobimy - czy wrzucimy je do odpowiedniego pojemnika, czy też wyrzucimy razem z innymi odpadami i utracimy szansę ich ponownego wykorzystania.

Zdjęcie w ramce: osiedle w centrum miasta przy ulicy Przemysłowej - obok targowiska stoją cztery pojemniki do segregacji odpadów, w kolejności -niebieski na makulaturę, zielony na szkło i dwa w kolorze żółtym na plastiki.

28

STY

2021

132

razy

czytano

4/18

mpwikporeba.pl

Najnowsze aktualności

Zdjęcie:

Galeria zdjęć

Zdjęcie:
Zdjęcie: Zgłoszenie znalezienia zwierzęcia.
Zdjęcie:
Zdjęcie:

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie w ramce: osiedle w centrum miasta przy ulicy Przemysłowej -obok targowiska stoją cztery pojemniki do segregacji odpadów, w kolejności -niebieski na makulaturę, zielony na szkło i dwa w kolorze żółtym na plastiki.

Zdjęcie: Zdjęcie w ramce: osiedle w centrum miasta przy ulicy Przemysłowej -obok targowiska stoją cztery pojemniki do segregacji odpadów, w kolejności -niebieski na makulaturę, zielony na szkło i dwa w kolorze żółtym na plastiki.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.